А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Браян Джонсон

Додати цитати
Ми завжди намагалися поважати наших шанувальників, тим що не світилися в модних журналах і вцілому сторонилися преси. Я можу поїхати куди завгодно і ніхто, щоб їх вхопило, не впізнає мене, але є один нюанс - не впізнають до тих пір поки я не одягну свою кепку.
Браян Джонсон, AC/DC
Зараз ми єдиний гурт у світі, який не підписав контракт з iTunes. Я не пишаюся цим фактом, але і не соромлюся. Така позиція для мене це передусім жест поваги фанатам. Ми хочемо, щоб народ купував реальні платівки, а не якесь кляте, знеособлене завантаження, що зараз усі й роблять.
Браян Джонсон, AC/DC
Не можу назвати себе великим вокалістом, але я пристрастний співак, це вже напевно.
Браян Джонсон, AC/DC
Тих, хто вірить у загробне життя я вважаю щасливчиками. Вони щасливі, оскільки готують себе до наступного життя. Я в це не вірю. Вірю тільки в те, що засну вічним сном, і все.
Браян Джонсон, AC/DC
Мій голос - це як ще один інструмент, додаткова гітара.
Браян Джонсон, AC/DC
Якщо я стану слабкою ланкою, мене така роль і така робота не влаштує. Просто піду на пенсію, буду жити і насолоджуватись життям пенсіонера.
Браян Джонсон, AC/DC
Хіба в Біблії написано, що рок-н-рол - це зло? До того ж, вся справа в тому, що ми не намагаємося донести якісь сатанинські послання - просто один рядок римується з іншим, хай йому грець!
Браян Джонсон, AC/DC
Нам всім вже за 60 і всі чекають, коли ж ми відкинемо копита на сцені - ось чому квитки на наші концерти розбирають як гарячі пиріжки.
Браян Джонсон, AC/DC
AC/DC - це найпрацьовитіша компанія хлопців, яку я знаю. Коли піднімаєшся з ними на сцену, ти розумієш, що легкої роботи не буде.
Браян Джонсон, AC/DC
Після завершення деяких концертів, нас і наших техніків просто заарештовували за використання канонад у пісні «For Those About To Rock». В'язали прямо за лаштунками. Але виконувати цю композицію без гармат, це як грати «Highway To Hell» на акустичних гітарах, людям на сміх. Краще взагалі нічого не робити, ніж робити свою справу тільки на половину!
Браян Джонсон, AC/DC
Здоров'я - така штука, яка просто ставить тебе перед фактом. Плач не плач, але сльози не допомагають.
Браян Джонсон, AC/DC
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936