А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Ексл Роуз

Додати цитати
Мені подобається самітність, але час від часу я відчуваю напади клаустрофобії, тоді я хочу зануритися у велику групу людей. Я маю схильність до самотності, тому що іноді стаю дуже вразливим. Це схоже на те, коли ви виходите на вулицю і стикаєтеся з проблемами які, здається, ви не можете подолати. Я вважаю себе досить вразливою людиною, я як дитина, яка вперше побачила світ.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Мені подобається бути успішним. Я завжди страшенно голодував. Коли я зустрічав заможних людей, то завжди говорив: «Багатії? Та пішли вони!». Але я залишив один гурт і приєднався до іншого. Я втік з того гурту, де мене зневажали як маленького хлопчика, який нічого не знає. А тепер я подобаюся, я багатий, успішний козел. Мені це не до вподоби. Я - все ще я. За допомогою багатьох людей гурт прийшов до величезного фінансового успіху. Ніхто з нас не був популярний у школі - ми всі були ізгоями, які об'єдналися і об'єднали свої таланти.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Коли я був дитиною, Біблію заштовхували мені в глотку і це спотворило мій погляд на речі. Нас вчили: «Ви повинні боятися Бога». Не думаю, що це нормально. Я скажу так: я не знаю, є Бог чи ні, але я не боюся його.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Я отримав свою частку у побитті палицями, камінням, отримував рани від людей, які труїли мене. Мені завдали багато шкоди, але я не кажу: «Ой, пошкодуйте мене», або щось в цьому роді. Я не був собою, я був продуктом свого довкілля, і «Guns N' Roses» кинули це в обличчя світу. «Ви не любите нас? Та пішли ви! Ви допомогли нас створити. З вашої вини ми такі, які є. У нас не було шансу бути іншими». Коли ви годуєте когось лайном, він має право сказати вам, яке воно на смак. Багато людей мають цю проблему. Коли я був дитиною, мене багато били. Люди не люблять важких дітей, які не знають, звідки чекати на допомогу.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
У мене є жахливий недолік: я звик виходити на сцену із запізненням на 1-2 години. Це сильніше за мене, я можу давати гарні концерти і повністю викладатися тільки пізно вночі. Виходу на сцену передує пекло за кулісами. Тиск настільки великий, що я не знаю, як я досі зміг уникнути депресії. Коли я помру, навіть катафалк, обов'язково повинен з'явитися на півгодини пізніше визначеного часу.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Страх там, де немає любові, а любов там, де немає страху.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Не біжіть від реальності за допомогою наркотиків і сексу. Тоді, коли вже нема куди бігти, дивіться життю прямо в обличчя.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Коли я співаю, то завжди змагаюся з музикою. Тільки та музика, з якою тобі необхідно змагатися, кожен раз, коли співаєш, може бути справжньою.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Судимо про книгу по обкладинці, читаючи те, що нам хочеться читати між обраних нами ж рядків.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Я все роблю по-своєму. Кожен, хто намагається сліпо наслідувати інших, приречений на небуття.
Ексл Роуз, Guns N' Roses
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936