А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Мерилін Менсон

Додати цитати
Мене дістали люди, які думають, що мистецтво має бути красивим і приємним для ока. Мистецтво може бути красивим, залишаючись у той же час страшним, гротескним або лякаючим. Це не робить його менш значущим. Якщо люди перелякані або шоковані, вони повинні запитати себе, чому, а не висувати у відповідь цензуру.
Мерилін Менсон
Якщо я хочу комусь сказати про свою любов, у мене повинен бути спосіб якось виразити це. І я не думаю, що є кращий або більш сильний спосіб, ніж вираз свого почуття через пісню або малювання. Я зрозумів - ось мій шлях самовираження. Я підійшов близько до тієї межі, коли людина помирає як артист і як особистість. Ось що змусило мене подумати про те, що я повинен по-іншому подивитися на громадську думку.
Мерилін Менсон
Смерть мистецтва настає тоді, коли ти дозволяєш думкам і вимогам людей, змінювати те, що ти робиш. Є різниця між тим - начальник ти, чи слуга. Є різниця між тим, чи ти даєш людям те, що вони хочуть, або те, що вважаєш за потрібне давати. Ця різниця величезна.
Мерилін Менсон
Кожна нова смертельна загроза допомагала мені досягти нового, більш високого рівня. Я не міг би жити, не роблячи того, що мені подобається. І я повинен бути готовий померти за це.
Мерилін Менсон
Моя політика - це моя музика. Мистецтвом можна впливати на політичні переконання людей набагато ефективніше. Я краще б став президентом Клубу Міккі-Мауса, ніж політиком.
Мерилін Менсон
Сьогодні поповзли чутки, що я збираюся покінчити життя самогубством. Я занадто багато разів помирав за останній рік і не думаю, що варто робити це ще раз.
Мерилін Менсон
Люди не зберігають щоденники для себе. Вони зберігають їх для інших як секрет, про який не хочеться розповідати, але при цьому хочеться, щоб про нього всі знали. Єдиний надійний сейф - твоя власна пам'ять, в яку ніхто не може залізти без твого відома. Мені починає здаватися, що Інтернет - це радіо дев'яностих, коли домашній комп'ютер стає місцем паркування душі, найнебезпечнішим приладом в руках ідіотів.
Мерилін Менсон
Я виявив, що на світі є безліч людей, які являються, в якійсь мірі, складовою частиною мене, вони додають щось естетичне тому, що я роблю. Є люди, яким подобаються мої картини, або які хотіли б знімати зі мною кіно. Я розумію, що не всім подобається музика, яку я створюю, та і сам я не часто слухаю музику, яка схожа на мою. Можливо саме тому я роблю те, що роблю. Я не розумів, що я висловлюся найменш потужним і прямим способом. Я не скажу, що цей спосіб, більш чесний або особистий, це за мене зроблять всі ті люди, які, почувши мене скажуть - «О, цей запис більш людяний!», так, ніби на світі є щось, що змушує мене почувати себе не людиною ще більше.
Мерилін Менсон
Необхідно постійно показувати важливість мистецтва. Є архітектор, який спроектував будівлю. Є людина, яка написала пісню, яку ви слухаєте. Хтось зняв побачений вами фільм, хтось написав книгу, яку ви прочитали. Це змушує повернутися до однієї з найбільш важливих ідей моєї творчості: саме художники направляють суспільство, оскільки вони формують його погляди. Але доля художника бути гнаним, вони терплять злидні, страждають емоційно, іноді їх знищують фізично. Ми - ідеалісти, що витрачають життя на те, щоб встановити у світі свої ідеї, але світ все рівно відштовхує нас. Мені неприємно грати мученика, але хтось повинен це робити.
Мерилін Менсон
Прирівнювати себе до більшості - це дійсно складне завдання. Створюй мистецтво таким чином, щоб ти міг його контролювати. Я завжди вибирав найскладніший шлях. Я завжди уникав очевидних і найбільш підходящих речей. Замість них, я використовував те, що підходить мені тільки зараз. Жити важко. Не скаржитися на життя ще важче. Я створив щось таке, що зробило мене сильнішим.
Мерилін Менсон
Насправді, всі ми - просто учасники скандального ток-шоу, але не всіх з нас туди запрошують.
Мерилін Менсон
Сила особистості вимірюється не тим, скільки людина тебе любить, а тим - скільки ненавидить.
Мерилін Менсон
Всі лицемірство, з яким я стикався в житті, допомогло мені зрозуміти, що всі ми маємо світлу і темну половини. Вони не можуть існувати одна без одної.
Мерилін Менсон
Апокаліпсис не приходить з вогнем і руйнуваннями, він відбувається на персональному рівні. Якщо віриш, що ти центр власного всесвіту і хочеш побачити цей всесвіт зруйнованим, - достатньо однієї кулі.
Мерилін Менсон
Ідея раю - це просто християнський спосіб влаштувати на землі пекло.
Мерилін Менсон
Є два типи людей: ті, які люблять мене і тупі.
Мерилін Менсон
Якщо ти знайшов того з ким ти можеш бути ніжним, то маєш при цьому повне право бути брудним і примітивним. Любов в повній міри виправдовує факт існування людини, але не всім доступне це почуття.
Мерилін Менсон
Христос був відомий в першу чергу через те, що його вбили. У кожної релігії є свій Ісус, якого вбивають. Все це відбувається через те, що людям треба в щось вірити, бо в себе вони не вірять.
Мерилін Менсон
Біблія - це найважливіший літературний твір, але коли люди вмирають за слова, які написані на папері - це дивно і небезпечно.
Мерилін Менсон
Я зрозумів, наскільки тупими бувають люди, і те, що не може бути страшніших речей, ніж війна, організована релігія, бюрократія і вища школа.
Мерилін Менсон
Зараз у світі менше насильства, ніж раніше. Просто його більше показують по телевізору.
Мерилін Менсон
Я хочу сказати людям, що справжня краса і любов можуть бути осягнуті тільки через пізнання найбільш огидної сторони самого себе.
Мерилін Менсон
Так влаштована людина: той, хто хоч трохи відрізняється від натовпу, завжди буде впадати в чиюсь зневагу.
Мерилін Менсон
Моє презирство до людства - це пальне для моєї творчості. Те, що люди не розуміють сенсу життя, призводить до того, що oни живуть в цілковитому невігластві. Вони виглядають і роблять якісь дії як розумні істоти, але всередині них немає абсолютно нічого.
Мерилін Менсон
У дитинстві ми всі вважаємо, що наші сім'ї абсолютно нормальні, але з роками багато ілюзій руйнується.
Мерилін Менсон
Коли у тебе є друзі, ти створюєш музичний гурт, коли самотній - пишеш.
Мерилін Менсон
«Мерилін Менсон» - це найкраще і найточніше визначення того, що я собою представляю як людина. Тому мене так бісить, коли мене називають, наприклад, сатаністом. У мені, як і у всіх людей, є Сатана і Христос, добро і зло, Мерілін і Менсон! Не випадково ж я вибрав собі таке ім'я - прекрасна жінка і безжальний вбивця в одному флаконі.
Мерилін Менсон
Я почав сприймати музику, як універсальні ліки, як шлях у світ, де немає законів і правосуддя.
Мерилін Менсон
Я вірю, що я Бог. Я вірю, що кожен - це Бог для самого себе.
Мерилін Менсон
Музика - це найсильніша форма магії.
Мерилін Менсон
Люди ненавидять тільки те, що вони бачать в собі.
Мерилін Менсон
У своїй творчості я спираюся на Джона Леннона, Ісуса Христа і Джона Кеннеді. Всі вони прийшли у цей світ для того, щоб змінити життя людей, і люди вбили їх за це.
Мерилін Менсон
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936