А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Леммі Кілмістер

Додати цитати
У 20 років ми всі впевнені, що безсмертні. У 30 - сподіваємося, що безсмертні. У 40 - молимося, щоб смерть не була болісною. А до старості переконуємося, що смерть десь неподалік. Чи думаю я про смерть? У моєму віці про це неможливо не думати.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Якщо ти займаєшся бізнесом, ти не можеш бути приємною людиною. Ну ніяк. Бізнес - це, по суті, наука бути смердючою скотиною. І чим більшим негідником ти стаєш, тим краще розвивається твій бізнес.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Правда малоприваблива і тому вона так мені подобається. Мені подобається шокувати людей, і якщо постійно доводити людям хибність їхніх переконань, то, можливо, хоч хтось з них колись скаже: «О! Стоп - я був не правий». Я живу заради таких моментів. Запевняю вас, це велика рідкість.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я не розумію тих людей, які вважають, що якщо щось ігнорувати, то воно зникне саме собою. Зовсім ні. Якщо робити вигляд, що цього не існує, то воно набере силу. Європа довгий час ігнорувала Гітлера і в результаті він вирізав чверть світу.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я не страждаю від свого безумства. Навпаки, я насолоджуюся кожною його хвилиною!
Леммі Кілмістер, Motörhead
Чим більше я користуюся інтернетом, тим більше думаю, що це жахлива помилка. Звичайно, це чудовий засіб комунікації. Але з іншого боку, всі використовують його, щоб грабувати людей і що ще гірше - поширювати дитячу порнографію. Я вважаю, що це жахливе варварство. Хіба не так? Якщо це все, на що ми здатні за допомогою інтернету, то можливо його просто треба прибрати і зайнятися чимось іншим, більш корисним?
Леммі Кілмістер, Motörhead
У школі я навчився тільки битися і палити. І ще дізнався, як виглядають жіночі груди.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Деякі люди стверджують, що рок-н-рол мертвий, але це не так. Він ніколи не помре, тому що хороші пісні ніколи не вийдуть з моди, а рок-музиканти ще не розучилися писати хорошу музику. Візьміть хоча б AC/DC. Вони настільки ж прекрасні, як і в часи своєї молодості. Або ZZ-Top. Є щось магічне в гітарних рифах, які приводять в рух душу і тіло. Щось, що діє на тваринному рівні і проникає в кожну клітинку і з цим не можна боротися. Так що рок-н-рол буде жити довго і щасливо.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Рок-н-рол сам по собі є чудовою мотивацією. Це такий класний стиль життя: ти подорожуєш, а тобою всюди захоплюються. Весела робота, чи не так?
Леммі Кілмістер, Motörhead
Більшість знавців навіть не вважають хеві-метал музикою, що я особисто розцінюю як велику дурість. Деякі з кращих музикантів світу грають у цьому жанрі. Що стосується мене, то я вважаю за краще називати цю музику «важкий рок», адже гітари зроблені з дерева - при чому тут метал?
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я виступаю проти будь-якої релігії. Нацизм і комунізм також є релігіями, які просто замінюють Бога, тому я також проти них.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я не хочу йти на пенсію. Що ти маєш, коли на пенсії? Нічого! Все просто зупиняється.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я ніколи не переймався тим, щоб бути найкращим. Я просто прагну добре виконувати свою роботу, і хочу, щоб люди впізнавали мене. На додаток, я прагну, щоб люди запам'ятали мене як чесну людину.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Якщо ви бачите чоловіка, який мовчить - знайте, що він про щось думає. Якщо ви бачите жінку, яка мовчить... біжіть від неї подалі, вона стає скаженою.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я ні про що не шкодую. Це безглуздо. Та й пізно вже. Якщо ти вже прожив життя, чого раптом мріяти змінити його? Може, і є пара моментів, в які я, можливо, вчинив би по-іншому. Я щасливий тому, як все обернулося. Мені подобається думати, що я приніс задоволення багатьом людям по всьому світу. Я чесний сам з собою і перед людьми.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Я критикую погане і потворне, але вмію цінувати добро, адже є багато людей, які віддадуть тобі останню сорочку якщо треба.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Ви не уявляєте як мені набридли питання про те, скільки ще я протягну. Звідки я можу це знати?
Леммі Кілмістер, Motörhead
Смерть неминуча, вона чекає на усіх нас. Звичайно, ти починаєш по-справжньому усвідомлювати такі речі тільки тоді коли підходиш до мого віку. Я не хвилююся про те, що скоро помру. Я готовий до смерті. Я тільки хотів би піти займаючись улюбленою справою. Якщо навіть я помру завтра, так тому і бути. Все відмінно.
Леммі Кілмістер, Motörhead
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936