А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Еліс Купер

Додати цитати
Мене дратують всього дві речі: коли п'яні хлопці за лаштунками на моїх шоу намагаються заспівати мені мої ж власні пісні і люди, які намагаються сфотографуватися зі мною, але не знають, як працюють їхні фотокамери.
Еліс Купер
Пити пиво легко. Громити готельні номери теж легко. А от що дійсно важко - бути чуйним. Це справжній бунт.
Еліс Купер
Рок - це антитеза політиці. Рок ніколи не ляже з політикою в ліжко. Тому, замість того, щоб роздумувати про політику, включіть голосніше Rolling Stones, або в гіршому випадку - мене.
Еліс Купер
Для того щоб когось налякати, треба бути актором. Але справжня праця - це змусити когось сміятися.
Еліс Купер
Будь-які помилки - це частина гри. Не думайте про них, а просто намагайтеся якомога швидше їх виправити.
Еліс Купер
Скільки б років мені не відрахувало життя - мені завжди 18, і я це обожнюю.
Еліс Купер
Хіпі хотіли миру і любові, а рокери - феррарі, блондинок і фінські ножі. Навіть не віриться, що такі покидьки творили насправді таку глибоку музику.
Еліс Купер
За своєю суттю рок-н-рол повинен бути мішенню для критики. Рок набагато веселіший, коли батьки ненавидять його.
Еліс Купер
Майже в кожному гурті, який з'являється на сцені є щось від Еліса. Ми першими перестали мити і стригти волосся, першими використали грим і почали глумитися на сексом, смертю і грошима. Але я не хочу, щоб до мене відносилися, як до якоїсь копалини. Я піднімаюся на сцену, щоб змагатися зі своїми конкурентами.
Еліс Купер
Кайфово звичайно, добряче повибивати душу з глядача, тільки не хочеться, щоб повертаючись додому він почав вбивати кішок і собак, щоб принести їх в жертву Князю Пітьми. Треба ж вміти відокремлювати страхіття від реального життя.
Еліс Купер
Ось вже 15 років я не використовую змій на сцені. У цих плазунів слабкий імунітет і вони часто хворіють. Я часто тримав їх у своєму готельному номері. Вони нешкідливі як кошенята, поки не зголодніють.
Еліс Купер
Всі обговорюють зв'язок рок-н-ролу і сатанізму, але подивіться, що роблять політики. Чого хочуть рокери? Їм давай сексуальних дівчат, наркотики і музику. А що потрібно політикам? Влада. От справжній сатанізм.
Еліс Купер
Все наше життя - це один суцільний Хелловін. Якби сьогодні ввечері був Переддень Різдва, я б відіграв Хелловінське шоу.
Еліс Купер
Мій дідусь був євангелістом, а мій тато - священиком. Я був блудним сином. Пішов з лона церкви, перепробував на своїй шкурі всі заборонені плоди і повернувся.
Еліс Купер
Дуже важко шокувати кого-небудь сценічно, коли новини, CNN, шокують набагато сильніше. Саме тому, такі гурти, як Alice Cooper, Marilyn Manson і Slipknot - це вже не шок.
Еліс Купер
Не уявляю себе на іншій роботі. Хоча я згоден, що міг би стати садистським дантистом.
Еліс Купер
Спочатку я намагався зібрати наш власний гурт, до якого б увійшов я, Оззі Осборн і Мерилін Менсон. Ми просто піднялися б на сцену і налякали всіх до смерті.
Еліс Купер
Якщо тебе раптом уб'ють - це ж чудово. Гарний рекламний хід.
Еліс Купер
Якщо ти слухаєш рок-зірку для щоб отримати інформацію про те, за кого голосувати, то ти ще більший ідіот ніж вони.
Еліс Купер
Коли ви вірите в Бога, ви повинні вірити в всемогутнього Бога. Він не просто Бог, він всемогутній Бог, і він має повний контроль над життям кожної людини. Диявол, з іншого боку, це реальний персонаж, який намагається з усіх сил зламати ваше життя.
Еліс Купер
Навіщо бути нудним? Треба розважатися. Рок-шоу має бути як фільми: я не ходжу в кіно, сподіваючись, що це змінить моє життя.
Еліс Купер
У часи «The Beatles», «The Rolling Stones», «Led Zeppelin», «Black Sabbath», «KISS» і «Sweet» нікому і в голову не приходило пояснювати музику цих гуртів. Сьогоднішню музику, на жаль, потрібно пояснювати, і це погано для музики і шанувальників. Якщо з приводу музики говориться дуже багато слів, це означає, що сама музика мало що сказала. Пісні «Something», «Lady Jane» і «She's Gone» не потребують коментарів, а пісні мого колеги Мериліна Менсона без тритомної інструкції ніхто не зрозуміє.
Еліс Купер
Ми живемо у величезних містах, живемо у хаосі. Ніколи точно не знаєш, що чекає на тебе за наступним поворотом. Те ж саме можна сказати і про рок-музику: ніколи не знаєш, що станеться у наступний момент.
Еліс Купер
І чому більшість людей не розуміють, що НЛО - це просто космічні туристи? Саме тому їх спостерігають в Арізоні, Нью-Мексико і Шотландії - ці три місця скажено гарні для гри в гольф. Так що, цілком можливо, між гольфом і прибульцями є зв'язок.
Еліс Купер
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936