А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Тілль Ліндеманн

Додати цитати
Наркотики - це окуляри, які одягає слабка людина, що боїться дивитися в очі життєвим труднощам. Я пропагую силу, а не слабкість.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Якщо ти живеш стоячи на колінах, - я зрозумію тебе. Але якщо ти співаєш про це, то краще живи мовчки.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Самотність іноді стимулює в мені творчість - ти випиваєш черговий стакан вина і тобі стає ще гірше. Мистецтва не буває без болю. Разом з тим, мистецтво існує для того, щоб компенсувати біль.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Ви називали мене богом - я хмурився. Ви повінчали мене з сатаною - я сміявся. Спробуйте назвати мене людиною і можливо я вам повірю.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Ночами я сплю в лісі і прислухаюся. Я слухаю природу. Те, що ти чуєш у лісі, - чудово. Це звуки невимовної краси. Я ненавиджу шум. Я ненавиджу балаканину. Я виставляю себе напоказ і це нагадує чистий мазохізм. Після цього мені потрібно захистити себе. Шум зводить з розуму. Через нього вмирають.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Мої тексти виникають з почуттів та мрій, але все ж таки більше від болю, ніж за бажанням. Мені часто сняться кошмари і я прокидаюся вночі весь в поту, оскільки я бачу уві сні страшні криваві сцени. Мої тексти - це свого роду вентиль для лави почуттів в моїй душі. Ми всі насилу намагаємося сховатися за дисципліною і зовнішніми пристойностями, а насправді нами керують інстинкти і почуття: голод, спрага, жах, ненависть, жага влади і секс. Звичайно, в нас є ще додаткова енергія - це любов. Без неї всі людські відчуття згасли б. Порив і негативні почуття особливо небезпечні, якщо вони тримаються у свідомості і придушуються. Мої можуть вийти у світ у вигляді текстів.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Любов подібна до квітів, навіть найпрекрасніші з них в'януть.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
У молодості я був одержимий багатьма речами: машинами, одягом, тупим товаром. Тепер, коли у мене все це є, я знайшов і щось більше: це розуміння, що всі ці надмірності можуть перетворити тебе в ідіота. У Східній Німеччині було мало речей, проте було якесь відчуття єднання, якого більше не існує. Тепер, ми по вуха загрузли в споживанні, власному его та індивідуалізмі. Зараз місце дружби зайняла торгівля.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
У кожного є внутрішній резерв. Коли справи не ладяться, ти просто звертаєшся всередину себе, відкриваєш внутрішні запаси і відшкодовуєш те, чого тобі в даний момент бракує.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Мені взагалі завжди подобалося грати ролі. Коли постійно вживаєшся в якийсь образ, то наче проживаєш разом зі своїм життям ще й чиєсь інше життя. Це цікаво - наче і ти, і водночас не ти, а хтось інший, іноді зовсім на тебе не схожий. В ідеалі немає того зачарування, яке є в вадах. Іноді крива подобається більше, ніж пряма лінія, але іноді починаєш плутатися - ти вже встиг вийти з ролі чи ні, ти вже Тілль або ще маніяк-вбивця.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
З певної точки зору, тексти в рівній мірі являються зведенням рахунків з самим собою, помстою самому собі і оновленням самого себе. Не має значення чим це було викликано - кошмарним сном, книгою, фільмом або просто прогулянкою. Власне, я цілодобово сприйнятливий до різного роду інформації, і моя записна книжка завжди поруч.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
А я і насправді, як велика дитина - невихований, але нешкідливий. Люди думають, що я завжди сильний і вибуховий. Це не так. Я чутливий і вразливий, а в любові - романтичний і пристрасний.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Вам не подобається як я співаю? Ось, візьміть мій мікрофон, вийдіть на сцену перед п'ятдесяти тисячною аудиторією і заспівайте краще.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
У людей дуже багато страхів, але насправді нічого страшного не відбувається, хіба що в уяві або фантазіях. Якщо людей провокувати, то страх починає оживати і вони починають думати.
Тілль Ліндеманн, Rammstein
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936