А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Метью Белламі

Додати цитати
Думаю що люди сприймають мене трішки, як не від цього світу​​, але, мабуть, це непогане місце. У світі, де ми живемо, я б вважав за краще бути не таким, як усі, бо бути таким як усі - значить бути частиною системи, яка вкрай потворна.
Метью Белламі, Muse
Ми серйозно сприймаємо життя, але життя надто коротке, щоб сприймати його занадто серйозно. Ось тому і потрібні надувні замки.
Метью Белламі, Muse
Думаю, що на сцені я скоріше за все той, ким я є насправді. А все інше - це імідж. Якщо це робити вміло, то виходить торкнутися всього, що неможливо виразити в нормальному житті - більш глибокі почуття, більш інтенсивні емоції, і все, що не приймається суспільством. Коли вас обшукують в аеропорту, так і тягне сказати: - Відвали, не чіпай мене, ти, покидьку. Ви не можете цього зробити в звичайному житті, тому що вас швидше за все посадять, але в пісні це якраз можна сказати. Це неспотворена версія того, який я насправді. Для мене в цьому є щось справжнє.
Метью Белламі, Muse
Система освіти західного світу - це безумство: тебе забирають від батьків у тому віці, коли ти найбільш вразливий і сприйнятливий, і вантажать тебе купою всякого лайна і маніпулятивної брехні, щоб змусити думати, що той спосіб життя, яким ми живемо на Заході, - це щось стабільне і високоморальне, хоча насправді і те, й інше - неправда. У підсумку ти залишаєш школу з однією-єдиною установкою в голові, яка заснована на фінансовому успіху; все підштовхує тебе до того, щоб бути поневоленим банківською системою. Будучи в школі, я завжди відчував: - Тут щось не так. І тепер я починаю розуміти, що саме. Коли ти вільний від всяких норм, це дає тобі свободу думки, яка перш за все придушувалася школою та ЗМІ. І якщо у тебе є свобода думки - на тебе одразу ж вішають ярлик безумця або дивака.
Метью Белламі, Muse
Іноді ми перебираємо, стоїмо на межі, де нормальне переходить у ненормальне. Це ми, напевно, намагаємося висловити те, що знаходиться всередині всіх нас.
Метью Белламі, Muse
Якби нам було дано дізнатися, де починається симетрія, то нам стало б відомо і те, чи є на світі Бог.
Метью Белламі, Muse
Я знаю про світ тільки те, що говорять про нього мої власні почуття.
Метью Белламі, Muse
Різниця між мильною бульбашкою тієї реальності, в якій ми живемо, тобто так званим «звичайної життям» - і об'єктивною реальністю поза нами, майже так само велика, як це показано у фільмі «Матриця». Після усвідомлення цього факту вам може стати огидно від того, що насправді відбувається.
Метью Белламі, Muse
Якщо прибрати бас, гітару, барабани і мікрофон і просто поставити мене одного співати в порожній кімнаті, то я буду схожий на самотнього крикуна-маніяка.
Метью Белламі, Muse
Музика - це матерія емоцій.
Метью Белламі, Muse
Іноді буває так, що сам музичний інструмент у відмінній формі, а от музикантові явно треба налаштовуватися.
Метью Белламі, Muse
В музиці, дійсно потрібно вірити в те, що ти робиш.
Метью Белламі, Muse
Коли сходиш з розуму, приємно усвідомлювати, що він у тебе був.
Метью Белламі, Muse
Я не похмура особистість, я - світло у вашому житті.
Метью Белламі, Muse
Нашу музику треба слухати тоді, коли вам погано. В такому випадку ми скажемо вам, що ви не самотні.
Метью Белламі, Muse
Бог ніколи не стане крутіше Сатани, оскільки останній представив світу рок-н-рол.
Метью Белламі, Muse
Я вважаю, що краще вже ненавидіти, ніж зовсім не проявляти реакції.
Метью Белламі, Muse
Ось що б мені хотілося - заснути після концерту прямо на сцені. Розтрощити все навколо, а потім згорнутися калачиком і насолоджуватися тишею і спокоєм.
Метью Белламі, Muse
У мене ніколи і не було планів вступати до університету. Хоча всі говорили мені: ти повинен вступити, тому, що в наш час так роблять всі. Це абсолютна нісенітниця. І я знав це.
Метью Белламі, Muse
Диявол - великий оптиміст, якщо думає, що може зробити людей гіршими.
Метью Белламі, Muse
Я завжди любив музику і з юності хотів приєднатися до оркестру або навіть джаз-бенду. Але потім, в 15 років, я побачив зйомку, як Джимі Гендрікс підпалює гітару на сцені, і я раптово усвідомив, що музика не зобов'язана слідувати правилам, а може бути повна хаосу.
Метью Белламі, Muse
В мене вже немає навіть мобільного. Раніше я вирішив відключити стільниковий телефон на декілька днів, і це було блаженство. Життя без нього стало простіше.
Метью Белламі, Muse
Світом править любов? Дурниці. Світом править фотосинтез.
Метью Белламі, Muse
Мені байдуже, що думають про мене люди, поки вони не починають мене бити.
Метью Белламі, Muse
Крах ідеалів - це те, з чого насправді складається життя.
Метью Белламі, Muse
Музика - це невідредагована частина тебе.
Метью Белламі, Muse
Впіймавши якось богомола, ми посадили його на одну з тих ракет, які можна зібрати з деталей, щоб отримати фотографію місцевості з висоти і запустили його в небо. Фактично ми розширили його знання і всесвіт. Влаштували йому щось на зразок відпустки.
Метью Белламі, Muse
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936