А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Міланд Петроцца

Додати цитати
Я збираю всю негатививну енергію і перетворюю її в щось позитивне. Що приносить цю негативну енергію? Звичайно це несправедливість у світі. Світ не є досконалим і я не можу це змінити. Ми можемо лише боротися з цим.
Міланд Петроцца, Kreator
Музика - це чиста енергія, яка може подолати будь-які бар'єри і кордони, і ті завдання, які ми ставимо перед собою, підвладні цій силі.
Міланд Петроцца, Kreator
Війну вже не зупинити. Цей процес почався ще тоді, коли печерні люди почали боротися за територію і триває дотепер. Мабуть, це закладено в людській природі і нічого з цим не поробиш. Поки планетою керує людство, на землі будуть війни.
Міланд Петроцца, Kreator
У вісімдесятих не було позерів на треш сцені. Інші учасники рок-гуртів в той час ставали рок-зірками, але з треш-металом такого не було. Ми ніколи не вдягалися як зірки, і завжди писали музику про справжні життєві речі з якими могли стикнутися наші шанувальники. Це була справді музика людей. Всі ми належали до працюючого класу і не мали грошей. Єдине, що мало для нас значення - це музика, як форма мистецтва. Це були наївні та невинні часи.
Міланд Петроцца, Kreator
Я не слідкую активно за політикою. Як я можу стежити за тими, хто мене обманює?
Міланд Петроцца, Kreator
Я вважаю, що важливо жити у мирі зі своїм минулим. Ти завжди прагнеш бути гордим за свої досягнення у минулому, але не треба забувати про майбутнє. Має значення саме те, що ти робиш зараз, а не те чого ти досягнув у минулому.
Міланд Петроцца, Kreator
Мені здається, найбільша проблема людства полягає в тому, що ми відмовляємося приймати простий факт: ми - частина природи.
Міланд Петроцца, Kreator
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936