А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Андрій Хливнюк

Додати цитати
Я - зануда, романтик і рок-зірка.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Нормальному вокалісту, нормальному гурту, просування для того, щоб вийти в маси, не потрібне. Просування потрібне задля того, аби здобувати концерти, ефіри, за які платять гроші.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Нас часто питають, коли ж ми станемо попсовими. Коли почнемо замислюватися, кого і чим беремо. Ми просто робимо те, що нам подобається.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Надувних вокалістів ще не придумали, на жаль. Або голограмних. Треба взяти другий склад, нехай вони грають, а ми будемо тусити!
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Щоб стати знаменитим музикантом, ти повинен робити те, що тобі подобається. Що можуть вирішувати гроші? Що за них можна купити? За гроші можна купити собі знаменитість, але популярність ти собі не купиш. Стати популярним - це не самоціль музиканта, актора, артиста. Це вторинна штука. Ти робиш свою справу. Подобається музика - займаєшся нею. Рано чи пізно ти стаєш або стаєш популярним. Але від цього ти ж не кидаєш займатися цим, ти й далі ходиш на роботу, на репетиції, тобі це подобається.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Не потрібно вдягати маски. Якщо хочеш, звичайно, то можеш надіти маску. Якщо ти - в образі. Якщо ти якийсь образ експлуатуєш. Або він тебе, - не знаю, що більше. Ось артист якогось жанру вибирає роль... Мені важко на це питання відповісти тому, що я ніякої ролі не граю. Тому мені не складно. Я можу бути втомленим, мені може бути погано, тоді й концерт буде таким. Або його не буде взагалі. Я постараюся скасувати такий захід. Концерт може бути і таким, коли ти вийдеш на сцену застудженим, хворим, а коли він закінчиться - будеш здоровий.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Можна співати про ніжне кохання і бути при цьому жорстким циніком. Щоб написати пісню, щосекундне потрібно відкинути. Тому й нерозумно судити про людей за їхніми піснями. Наприклад, Чарлі Паркер, великий джазовий саксофоніст, був героїновим наркоманом. А той же Моцарт - великий музикант - помер у злиднях і пияцтві.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Я принципово не завантажую музику з інтернету, бо не люблю мр3 якість. Я меломан - мені потрібно потримати в руках диск, подивитися фотографії в книжці, почитати назви треків. Тому, у мене немає iPodа. І що це за гівно - «всі альбоми гурту»? Люди морочилися над кожним альбомом, надавали йому індивідуальне звучання, полірували нюанси - а тут хтось прийшов і все звалив на купу. І похрін йому, що кожен диск - це творчий етап.
Андрій Хливнюк, Бумбокс
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936