А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Олег Собчук

Додати цитати
Чому діти повинні знати цих всіх міністрів, депутатів? За кордоном вони не знають цього взагалі, і це правильно. Ми не повинні боятися завтрішнього дня, думати про те, що буде щось погане. Ми хочемо просто жити, хочемо спокою, хочемо вчитися, виховувати дітей, працювати.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Мені хочеться говорити про любов і добро, молодість і свободу. У своїх композиціях я ділюся досвідом. А усвідомлення, що це вже хтось пережив до тебе, полегшує вибір чи випробування, чи просто саме життя.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
У нас є спільне минуле, яке тримає. Інакше вже б розбіглися - були моменти, які спонукали до цього. Знаю, що мої музиканти стоятимуть за мене горою. І я за них. Хоч чого б це стосувалося: честі, особистих питань, релігійних поглядів, національних інтересів.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Я не хочу порівнювати вітчизняних шоу-бізнес із західним. Тому що ні шоу, ні бізнесу в нас немає. У мене інколи складається враження, що ми живемо в королівстві кривих дзеркал.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Все ж таки студенти - найвідданіша публіка. У цей період якось найменше думається про побут. Ти - окрилений, захоплений і закоханий! І зранку до ночі хочеться слухати музику.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
У нас в Україні - як у тій приказці: і сам не гам, і другому не дам. Ми самі нічого не робимо на краще, і в усьому шукаємо лише негатив. І знаходимо... Тому що живемо в страху кожен день, підозрюючи всіх, а страх - це слабкість. Тому нас і не поважають у світі. І винен у цьому не народ, а наша влада, якій вигідно, щоб ми боялися.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Небо буває різне: воно може бути як спокійним, лагідним, добрим, так і жахливим, непередбачуваним, загрозливим. Так само і наша музика. Вона - різна. Часом дуже добра, ніжна, прониклива, а часом може і в голову дати.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Заздрість - це хвороба шоу-бізнесу.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Я не страждаю міжконфесійними амбіціями.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Дитинство в мене асоціюється зі свободою і Різдвом!
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Як приємно слухати музику Вівальді, стоячи в заторі.
Олег Собчук, С.К.А.Й.
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936