А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Анґус Янґ

Додати цитати
Я йду туди, куди бере мене з собою гітара.
Анґус Янґ, AC/DC
Життя - це як струна гітари. Буває, вона рветься і ви сумуєте, вам боляче. Але струни можна натягнути заново.
Анґус Янґ, AC/DC
Хлопець, який копає рів, може розповісти вам про будівництво доріг більше, ніж всі інженери разом узяті.
Анґус Янґ, AC/DC
Я пам'ятаю той період, коли ми виступали в барах. Там було дуже багато людей напідпитку. Іноді мені навіть доводилося стрибати зі столу на стіл з гітарою в руках, щоб привернути їх увагу.
Анґус Янґ, AC/DC
Коли ми тільки починали, ми не думали про те, щоб пробитися на радіо. Нам було байдуже, що люди скажуть про нашу музику і про нас. Ми просто вийшли і грали рок.
Анґус Янґ, AC/DC
Років через десять, рок герої сімдесятих почнуть дохнути як мухи - один за одним. Усі помруть і залишиться один тільки реп. Ось вам музика майбутнього.
Анґус Янґ, AC/DC
Що ви там говорите про те, що ми наркомани? Особисто я не вживаю ніяких наркотиків. У мене і без них енергія пре з усіх боків!
Анґус Янґ, AC/DC
Коли я знаходжуся на сцені, я випускаю на волю всю свою дикість. Таке відчуття, наче я стаю печерною людиною. Тому після закінчення концерту, мені треба близько шести годин, щоб знову очуняти.
Анґус Янґ, AC/DC
Найкрутіше, коли починаєш свою кар'єру у складі рок-н-рольного гурту. Просто вийти на сцену - це вже радість. І не важливо, скільки народу у залі, нехай тільки 12 чоловік. Головне, що ви виходите туди і отримуєте задоволення. В цьому плані для нас і зараз нічого не змінилося.
Анґус Янґ, AC/DC
Розумієте, ми завжди намагаємося написати саме нові пісні. AC/DC ніколи не підводили шанувальників з виходом свіжого альбому. Можна увімкнути нашу останню платівку і сказати: «Що ж, це точно AC/DC, але пісні-то нові!» Ось саме цього ми завжди і намагаємося досягти - залишитися собою, зберегти наш фірмовий стиль, але при цьому записати абсолютно нові пісні. Дві гітари, бас, барабани, і голос Браяна - наш формат.
Анґус Янґ, AC/DC
Гроші, жадібність і хіть перетворюються в сучасні чесноти. Ідея проста - добийся свого будь-якою ціною, в першу чергу за допомогою обману.
Анґус Янґ, AC/DC
Зараз багато молодих хлопців, у яких гітара завжди висить в районі їх яєць. Скажу як спеціаліст: в такій позиції соло можу грати тільки я.
Анґус Янґ, AC/DC
Навколо величезна кількість милих маленьких собачок, але люди чомусь купують собі доберманів. Вони ж слухають рок, а не якусь там солоденьку музичку.
Анґус Янґ, AC/DC
Я бачив багато красивих жінок, і звернув увагу на те, як добре вони виглядають. Але я забрав гітару від свого брата і почав займатися музикою.
Анґус Янґ, AC/DC
Я щасливий, що ми робимо свою справу. Знайдеться багато музикантів, які скажуть, що AC/DC надихнули їх взяти у руки гітару. Тому я вважаю, що один цей факт цінний вже сам по собі.
Анґус Янґ, AC/DC
Тексти пісень - це марна трата часу між гітарними соло.
Анґус Янґ, AC/DC
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936