А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Валерій Харчишин

Додати цитати
Від самого початку музика в моєму житті не була лише хобі, бо я співав у професійних колективах. Але й звичайною роботою це важко назвати, отой стан, в якому ми були, коли просто зустрічалися, слухали музику, пили пиво та щось грали, може, й був періодом хобі, яке трансформувалося в роботу. Так що музика - не хобі. Маю інше велике захоплення. Я подорожую, і це найкраще хобі в світі.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
У мене склалось таке враження, що вся Європа є з обмеженими можливостями. Насправді це не так, просто в нашій країні цих людей ніхто не знає і не бачить, бо у нас такі люди змушені сидіти у своїх будинках.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Коли я був маленький, то прогулював уроки. Просто казав мамі, що йду до школи - вона давала мені канапки з собою і казала: «Ну, йди, синку, навчайся!» А я йшов на якесь будівництво, діставав книжку - не пам’ятаю навіть, що я тоді читав - здається, «Дона Кіхота». У принципі, це шкільна програма, але те, що мені давали в школі, я ніколи не хотів читати, лише те, що обирав сам. Там сидів і читав по кілька днів підряд, до школи не ходив. А потім, коли мене зачепила музика, я взагалі забув, що можна читати.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Я намагаюся поєднати непоєднуване і тому легко можу носити дуже дорогу куртку за кілька тисяч доларів з парою кедів за тридцять гривень.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Співати я почав зовсім випадково. Під час здавання останніх державних іспитів, після яких я мав одержати диплом диригента, один з членів комісії сказав, що у мене є голос. Він поцікавився, чи я не співаю. Я відповів, що ні. Як видно, цікавий член комісії сильно засмутився і передумав ставити мені оцінку за іспит. Вже за годину я знову стояв перед ним і на все горло співав «Реве та стогне Дніпр широкий». Я сильно хвилювався і забував текст, тому, місцями співав просто «ла-ла-ла», але оцінку свою отримав.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Все, що робимо, ми намагаємося робити якісно, намагаємося не обдурювати людей. А ще ми постійно змінюємося! «Dруга Ріка» - це не той гурт, який 15 років поспіль співає одну й ту ж саму пісню.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Як ми вирішуємо конфлікти в гурті? Лупимо один одного по морді.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Ми глибоко сімейні люди. Наша сім'я складається з 6 чоловік і називається «Dруга Ріка».
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Я раніше не писав стовідсотково соціальних текстів, в основному, лірику. Мені було дивно помічати: я хочу написати пісню про кохання, а вона закінчується якимось лайном.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Якщо ти не падаєш, не опускаєш руки - не матимеш ніякої мотивації та стимулу. Життя пізнається на контрасті. Якщо воно суцільно рівне, немає з чим порівняти. Якщо не був у багні, не зрозумієш, наскільки солодкий мед.
Валерій Харчишин, Dруга Ріка
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936