А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Тобіаc Заммет

Додати цитати
Я хотів записувати свої альбоми і заробляти стільки грошей, щоб вистачало на життя. Зараз я озираюся назад на свої успішні альбоми, що потрапили в чарти, на тур з Aerosmith, на виступи на стадіонах з Iron Maiden і Scorpions. Я отримав відмінну можливість запустити проект Avantasia і попрацювати з Елісом Купером і музикантами з KISS і Scorpions, чиї постери висіли у мене на стіні. Мені випав шанс з'їздити в турне по світу, подорожуючи від Ізраїлю до Китаю і від США до Бразилії. Я все ще не можу повірити в те, що це правда, так що не будіть мене!
Тобіаc Заммет, Edguy
Будь-яка зустріч не проходить для тебе безслідно, і якщо ти готовий до нових відкриттів, то будеш вчитися у кожної людини з якою ти розмовляєш.
Тобіаc Заммет, Edguy
Як на мене, справжня зрілість - це коли ти розумієш, у яких випадках тобі потрібно бути дорослим, а коли можна побути дитиною.
Тобіаc Заммет, Edguy
Я не вважаю, що зрілість - це повна відмова від дитини яка живе всередині. Справжня зрілість, на мій погляд, - це коли ти усвідомлюєш різницю, між випадками у яких ти повинен поводитися як дорослий, і випадками коли можна побути дитиною.
Тобіаc Заммет, Edguy
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936