А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Олег Скрипка

Додати цитати
У Франції я вивчив мову, наблизився до їхньої культури. І відбулася трансформація понять. Я зрозумів, що людина не може бути перекотиполе. Ти повинен визначити для себе, хто ти такий. Тому що без коренів рослина рідко може існувати повноцінно. Я для себе вирішив: так, моє місто - це Київ, я українець
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
Є такий феномен: свій серед чужих, чужий серед своїх. Коли ти їдеш, ти там все одно емігрант. Коли ти повертаєшся, ти тут все одно вже чужий.
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
У нас зараз спостерігається підйом олігархічного мистецтва. Олігархія має вільні кошти, вона вкладає або в себе, або в своїх родичів, тощо. І сім'ї олігархів - вони присутні в ефірі. Але це порожній бізнес: гроші вкладаються, а вони не відбиваються.
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
Йти в депутати, це все одно, що одягти майку з написом: «я - кон'юнктурник».
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
Попса завжди намагається бути лояльною до режиму. Але не можна дружити з усіма - народ відчуває фальш і починає ненавидіти тих, хто зраджує його, облизуючи ніжні місця у можновладців.
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
Феномен рока в період розвалу Радянського Союзу - це підйом самосвідомості людей і броунівський рух, який може здатися, випадковим, але все-таки це був організований процес.
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
На жаль, люди у нас дуже погано розбираються в якості - починаючи від продуктів харчування і напоїв, закінчуючи музикою. От їх і напихають ширвжитком. З радіостанцій звучать голоси одноденних співачок, а в магазинах продають шмурдяк замість вина. Необізнану людину легше обдурити, продати їй неякісний товар. Тобто економічно вигідно керувати неосвіченими людьми. На жаль, справи в нашій країні саме такі.
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
Світовий шоу-бізнес влаштований так, що публіка завжди бачить тільки маленьку верхівку айсберга, а 95% цікавого, талановитого, геніального просто не помічає.
Олег Скрипка, Воплі Відоплясова
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936