А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Девід Боуі

Додати цитати
Я завжди відчував себе інструментом якоїсь вищої сили, але що саме рухає мною, я до сьогодні так і не зрозумів. Напевно, кожен рано чи пізно починає здогадуватися, що живе тут не заради себе самого. Усвідомивши свою причетність до чогось вищого, людина звертається до релігії, до Бога. Це витоптаний шлях, але навіть він дуже важливий для розуміння того, що відбувається, оскільки доводить, що люди здебільшого усвідомлюють, що направлені сюди не просто так, а заради якоїсь неясної мети. Я, в усякому разі, дуже сильно відчував у собі вектор призначеності.
Девід Боуі
Життя - це сплетіння безлічі подій в ймовірнісної системі координат. Я лише спостерігаю за подіями, екстраполюю окремі факти і намагаюся вгадати, як їх наслідки перетнуться в майбутньому. У цьому сенсі дуже цікаво копатися в минулому: вибираєш собі будь-яку сферу людської діяльності, відзначаєш якісь випадкові події - скажімо, 40-річної давнини, і починаєш простежувати їх історичні наслідки. Для мене немає зараз більш захоплюючого заняття.
Девід Боуі
Я постійно відчуваю, що в моєму житті не вистачає якоїсь істотно важливої ​​ланки, але якої саме я не можу зрозуміти. Ясно одне: я - іграшка в руках долі, а це означає, що я і сам маю право на експерименти з власним оточенням. Основний метод простий: необхідно довести людей до такого стану, коли вони просто змушені на мене реагувати. Обожнюю тактику шоку. На мою думку, творчість, яка не шокує, позбавлена будь-якого сенсу. Мої експерименти не завжди приємні; деякі з них мені самому здаються образливими і навіть небезпечними. Але чути про власний негативний вплив на молодь мені просто смішно. Мабуть я позбавлений почуття високої відповідальності з самого дитинства.
Девід Боуі
Я не інтелектуал - більше того, я серйозно стурбований спробами американської преси рекламувати мене як «інтелектуала нової хвилі». Хто я? Спробую сформулювати. Скажімо так: я майстер чуттєвого мислення. Так, я пізнаю світ навпомацки.
Девід Боуі
Я абсолютно холодний і до всього байдужий. Але в такому випадку я себе питаю: звідки воно - це бурхливе джерело творчої енергії? Не розумію. Пісні Девіда Боуі не належить мені - я лише випускаю їх через себе в цей світ. Потім слухаю і дивуюся: їх автор, хто б він не був, принаймні, відчував сильні почуття! Мені таких пізнати не дано. Я постійно перебуваю в стані внутрішнього оніміння, блукаю по життю абсолютно бездушний. Я не людина, я - крижинка.
Девід Боуі
Коли я мучуся над кінцівкою вірша, то вдаюся до останнього засобу - відвертої алогічності.
Девід Боуі
Дам вам цінну пораду. Якщо ви під час сну піднімете лікті вгору, то будете спати набагато глибше, ніж якщо б ви просто лежали. Я часто використовую такий прийом.
Девід Боуі
У молодості, начитавшись Керуака, я почав вивчати буддизм. Я відвідував тибетський інститут буддизму і в результаті виявився залученим в організацію, що допомагає біженцям з Індії. У цій країні люди мруть як мухи. Я майже став ченцем, але за два тижні до посвяти плюнув на все, пішов в паб, напився і більше ніколи не повертався в цей заклад.
Девід Боуі
Я швидкорозчинна зірка. Треба лише додати води і трохи перемішати.
Девід Боуі
Одного разу я запитав Джона Леннона, що він думає про те, що я роблю. «Годиться» - сказав він, - «але це просто рок-н-рол, поверх якого поклали трохи губної помади».
Девід Боуі
Я так часто придумував собі новий образ, що сьогодні мені здається, ніби спочатку я був розтовстілою кореянкою.
Девід Боуі
Складно жити в гармонії з хаосом.
Девід Боуі
Дуже складно бути руйнівником моралі в світі, де моралі вже зовсім не залишилося.
Девід Боуі
Ти не можеш ні виграти, ні програти, до тих пір, поки ти не береш участь в гонках.
Девід Боуі
Довгий список порад, який я люблю давати всім музикантам-початківцям, зазвичай закінчується так: «Якщо свербить - постарайся якомога швидше звернутися до лікаря».
Девід Боуі
Мене вражає, що люди серйозно сприймають все, що я говорю. Навіть я не сприймаю це серйозно.
Девід Боуі
Я пишу про страждання - свої і чужі. Інше мене мало цікавить.
Девід Боуі
Я не вірю в демонів. Я не вірю в лиховісні потойбічні сили. Я не вірю в те, що за межами людини існує щось, що здатне породжувати зло.
Девід Боуі
Я завжди намагався нагадати вічності, що навіть вона колись може підійти до кінця.
Девід Боуі
Ненавиджу людей, які не знають, що робити зі своїм вільним часом.
Девід Боуі
Людина XXI століття - це язичник: у ньому немає внутрішнього світла, він багато руйнує й мало створює, і головне, він не відчуває у своєму житті присутності Бога.
Девід Боуі
Хоча б раз у житті побудьте у товаристві трупа. Повна відсутність життя - це найсерйозніший виклик, який може бути кинутий людині.
Девід Боуі
Минуле здається мені все більш коротшим і коротшим, майбутнє здається мені позбавленим значення. Поки я живу, моя реальність буде завжди всього лише сьогоденням.
Девід Боуі
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936