А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Джон Лайдон

Додати цитати
Суть мого світогляду - самовдоволення зведене у абсолют. У всякому разі, я здаюся собі чеснішим за всіх тих, хто тужиться балаканиною змінити світ. Чий завгодно світ, тільки не свій власний.
Джон Лайдон, Sex Pistols
Я виріс в бетонних джунглях і з природою стикався тільки в ірландському селі, коли ми їздили туди на свята. Тому з представників фауни моїми друзями були лише жучки і павучки. Але мені і цього було достатньо, вони мене наставили на правильний шлях. Можливо, я з їх допомогою дізнався про себе не так вже й багато, але мені відкрилися ці промені світла, які є в будь-якій живій істоті. Мене це абсолютно заворожує і відмінно підходить до моєї політики відмови від насильницьких методів. Любити потрібно все, що живе. Ніхто з представників природи мені не ворог. Звичайно, за винятком всіляких вірусів і політиків.
Джон Лайдон, Sex Pistols
Я вірю у відданість. Відданість завжди винагороджується, але її необхідно заслужити. Я люблю свою дружину протягом 35 років і ніколи не переставав. Якщо я зв'язуюся з якоюсь людиною і бачу справжнє серце і природу того, кому присвячую себе, я завжди буду поруч з нею. І таке ж відношення є у тих з ким мені подобається працювати. Вони - мої друзі. Знайомим я не вірю. Багато з тих, з ким я працював спільно, підводили мене, але все гаразд, вони вирішили так самі! Це не означає, що я буду міняти свою філософію. Я вірю в те, що я, як людина, повинен мати в серці коріння добра і цінностей і поважати простір всіх інших людей. Жоден чоловік, жінка чи дитина не може бути моїм ворогом. Організації та уряди - можуть. Тому що вони мені вказують. Вони не діляться зі мною, вони дивляться на мене зверхньо. Релігійні організації деспотичні по своїй суті. І вони не поважають моє почуття індивідуальності, а це те, перед чим я схиляюся у всіх людях, які абсолютно індивідуальні. Ніколи не народжувалося двох ідентичних один одному людей. Ніколи такого не було і не буде. У цьому полягає геніальність людської ДНК. Всі ми нескінченно мінливі.
Джон Лайдон, Sex Pistols
Більшість панків, яких я бачу на вулицях - це просто розмальовані мішки з лайном! Вони нічого собою не являють. Після Sex Pistols панк помер.
Джон Лайдон, Sex Pistols
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936