А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Ноель Ґаллаґер

Додати цитати
Нам вже не потрібно будь-яким способом завойовувати публіку - ви або приймаєте Oasis, або ні. Людям не треба пояснювати, хто такі The Rolling Stones - те ж саме можна сказати і про Oasis. Ви можете не любити нас, але не знати не маєте права.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Пам'ятаю, одного разу моя мама запитала мене: «Ну і чим ти збираєшся заробляти на життя?» - І я не знав, що їй сказати. Але вона ніколи не просила мене кинути музику і знайти гідну роботу. Вона просто говорила: «Роби що завгодно, але не засмучуй мене». І я завжди намагався робити саме так.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Мій батько працював діджеєм, від нього напевно у нас вся наша музикальність... Це єдиний подарунок, який дістався нам з Ліамом від батька. Від своєї матері я перейняв чесність і вміння важко працювати для досягнення результату. Всі наші найкращі риси від мами, найгірші - від батька.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Я в цьому бізнесі тільки заради музики. Це найбільш важлива частина мого життя і я ставлю музику вище будь-яких інших відносин. Ні з однією дівчиною я не прожив довше шести місяців.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Люди завжди питають: «Чому б вам трішки не поекспериментувати?». Дякуємо - ні. Ми просто робимо хороші записи. Люди хочуть почути пісню, поспівати її і потім поставити на повтор знову і знову. Саме такі пісні ми їм і пропонуємо. Навіщо ускладнювати прості речі?
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Якби у мене не було футболу і гітари - Бог знає, ким би я став. У мене є талант писати і я використовую його, щоб розважити людей, тому що знаю, що це єдине, що я можу для них зробити. Три з половиною хвилини щастя в їх сірому і похмурому житті - боюся, що це єдиний мій внесок.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Доки я буду знати, що все ще пишу якісну музику, я буду продовжувати. Коли я відчую, що більше не здатний це робити, я краще займуся чимось іншим - наприклад, відкрию столярну майстерню або бакалійний магазин.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Ти починаєш грати на гітарі, береш пару чужих акордів, ставиш їх в іншій послідовності, запрошуєш в гурт брата, б'єшся з ним при кожному зручному випадку і це продається мільйонними тиражами!
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Навіть коли я по-справжньому щасливий, я не посміхаюся. Люди вважають, що я жалюгідний і нещасний покидьок - але це неправда. Вони ж не судять про книгу по обкладинці, хіба не так?
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Ліам - водій, а я - штурман. Він любить мчати на повній швидкості, а я намагаюся контролювати його, щоб він не угробив кого-небудь по дорозі.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Думаю, що підлітки занадто завантажені розмовами про те, яке жахливе і несправедливе життя. Ми ж, навпаки, розповідаємо про те, яким прекрасним воно може бути.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Якщо ти можеш писати музику - пиши. Це твій обов'язок перед світом, в якому не так вже й багато хорошого. Ти не зобов'язаний займатися виробництвом зброї, наркотиків або клятих авто. Але ти зобов'язаний писати музику, якщо вмієш це робити.
Ноель Ґаллаґер, Oasis
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936