А Б В Г Ґ Д Е З І Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Я 
Список авторів

Корі Тейлор

Додати цитати
Шанувальники часто кажуть мені: «Слухай, я не знав, що означають слова в деяких твоїх піснях до тих пір, поки не подивився їх значення у словнику». Це дуже добре - нести освіту в маси! Мені дуже боляче, що нинішнє покоління настільки неосвічене. Я, звичайно, перепрошую, але я зустрічав небагатьох освічених людей. І я намагаюся використовувати у своїй ліриці якомога більше складних і малопоширених слів - це одночасно і самоосвіта. Школа не дала мені великих знань. Я надолужував згаяне сам, коли став дорослішим. Я читаю все, що потрапляє мені в руки, запоєм. І використовую заново відкриті слова в текстах своїх пісень.
Корі Тейлор, Slipknot
Ми не ховаємося за нашими масками, вони показують більше, ніж ви можете уявити. Наш внутрішній стан. Маска яку я ношу, відображає все те лайно всередині мене, яке я ненавиджу. На додаток до цього, вона заподіює страшний біль і ця біль допомагає мені викладатися по максимуму.
Корі Тейлор, Slipknot
У 5 столітті жив воїн - самурай, який досить цікаво святкував свій День народження. Він називав цей день Днем Відновлення, і в цей день самурай брав собі нове ім'я і жив наступний рік так, ніби він був останнім у його житті. А сенс легенди в тому, що ви живете все життя і не знаєте, що трапиться, якщо ваше життя буде йти розмірено.
Корі Тейлор, Slipknot
Мій мозок говорить мені: «Будь щасливий, але ніколи не будь задоволений». Задоволення - це смерть для мрії.
Корі Тейлор, Slipknot
Метал - це останній бастіон справжнього бунту, справжньої мужності, справжніх чоловіків, які зібралися разом. Це нормально, що пацани приходять на концерт металу, знімають футболки, крутять ними довкола голови і біснуються, а не корчать з себе чуттєвих придурків. Я люблю жінок, я відношуся до них з повагою, але в той же час я чоловік. Мені подобається тусуватися з друзями і робити різні дурниці. Все просто. Метал - одне з останніх місць де можна це робити.
Корі Тейлор, Slipknot
Людині зовсім не обов'язково жити у злагоді з суспільством, важливіше жити у злагоді з самим собою.
Корі Тейлор, Slipknot
Я звичайна людина: нічим не краща і нічим не гірша від інших. Тому я не хочу, щоб мене виставляли на якийсь там п'єдестал. Чим більше слави та грошей, тим більше проблем, чи не так?
Корі Тейлор, Slipknot
Насправді я подорослішав тоді, коли перестав думати лише про себе, і почав турбуватися про близьких мені людей.
Корі Тейлор, Slipknot
Гурти
AC/DC
Black Sabbath
Bon Jovi
Coldplay
Deep Purple
Def Leppard
Guns N' Roses
Helloween
Iced Earth
In Flames
Iron Maiden
KISS
Led Zeppelin
Linkin Park
Manowar
Metallica
Mötley Crüe
Motörhead
Muse
Nazareth
Nightwish
Nirvana
Oasis
Pink Floyd
Queen
Rage Against the Machine
Rammstein
Red Hot Chili Peppers
Scorpions
Sex Pistols
Slipknot
System of a Down
The Beatles
The Rolling Stones
The White Stripes
The Who
U2
Uriah Heep
Van Halen
Сестри Тельнюк
Фліт
Всього авторів: 293
Всього цитат: 1936